PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1162}

Trzy kolory: Czerwony

Trois couleurs: Rouge
7,8 44 893
oceny
7,8 10 1 44893
6,9 21
ocen krytyków
Trzy kolory: Czerwony
powrót do forum filmu Trzy kolory: Czerwony

lepszego nie było, nie ma, i wątpię by powstał

arkadiuszz

Jest coś w tym ,co napisałeś.Zawsze, gdy ktoś pyta mnie o ulubiony film ,to ciezko jest mi powiedzieć, ale ten chyba wymieniłbym jako pierwszy.

Martin_Eden

Zgadzam się, jeden z lepszych filmów, które obejrzałem. Dobry film poznasz po tym jak odbierasz go oglądając w różnych okresach swojego życia.

użytkownik usunięty
arkadiuszz

Zawsze w rubryce ''ulubiony film'' wpisuję Go. Nie wiem czy jeszcze kiedyś oglądnę film który byłby dla mnie...ważniejszy.

ocenił(a) film na 10

Staram się nigdy nie mówić o którymś filmie, że jest najlepszy, ale ten z pewnością na to zasługuje.

ocenił(a) film na 9
Antalix

Trzy kolory:Czerwony to film bardzo zagadkowy,w którym Krzysztof Kieślowski zawarł wiele cytatów,szczegółów i symboli."Czerwony" to z pewnością niezwykły,oryginalny i napewno godny polecenia obraz który przykuwa uwagę widza swoją niezwykłością i magią,i to jest w nim wspaniałe. 9/10 !!!pozdro!!!

ocenił(a) film na 8
arkadiuszz

Jak dla może nie najlepszy, ale na pewno jeden z tych które na długo zostają w pamięci widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones