PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35705}

Fanfaron

Il sorpasso
7,7 669
ocen
7,7 10 1 669
8,1 7
ocen krytyków
Fanfaron
powrót do forum filmu Fanfaron

dynamiczne, trzymajace w napieciu, a jednoczesnie iskrzace humorem kino drogi. wybitne kreacje gassmana i trintingnant'a. polecam!!!

ocenił(a) film na 9
powder_blue

Znasz podobne filmy? Uwielbiam kino drogi, ale ta produkcja wykracza poza wszystko co widziałem i czego oczekiwałem. Poraża. A kreacje - fakt - wybitne. Warte wszystkich nagród.
Rozglądam się za europejskim w kinem w podobnym tonie, więc jak znasz coś dobrego - to pisz. :)

Troublesome

Znasz Zurliniego? Polecam "Dziewczynę z walizką". Niesamowity film.. I jeszcze z innej bajki "Satyricon" Felliniego. Porażające kino drogi w starożytnych dekoracjach, bardziej w klimacie Passoliniego...

ocenił(a) film na 9
powder_blue

Oglądałem "Satyricon". Wybitny film. Od Zurliniego widziałem tylko "Pierwszą spokojną noc" - więc dziękuję za tytuł.

Troublesome

Cała przyjemność po mojej stronie! Fajnie jest spotkać kogoś o podobnym guście..

ocenił(a) film na 9
powder_blue

Dobra strona tego portalu. Wystarczy wejść na forum świetnego - lecz zapomnianego filmu i z miejsca widać na horyzoncie podobnych sobie kinomanów. Pozdrawiam. :)

powder_blue

Potwierdzam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones